Önder Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

  • 0212 582 72 68 – 0212 582 75 34
  • [protected email address]
EKİBİMİZ

EKİBİMİZ

 Zeynel ÖNDER<br> <small>Kurucu ve Yönetici Avukat</small>

Zeynel ÖNDER, 1979 Besni/Adıyaman doğumludur. 2003 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. 2007 yılında Önder Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda yönetici avukat olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

Email: zeynelonder@onderhukuk.com

Deniz ÖNDER<br> <small>Kıdemli Avukat</small>

Deniz ÖNDER, 1985 Gaziantep doğumludur. 2008 yılında Kültür Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda kıdemli avukat olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

E-Mail: denizonder@onderhukuk.com

Doğanay AKAL<br> <small>Kıdemli Avukat</small>

Doğanay AKAL, 1987 Erzurum doğumludur. 2011 yılında Bilgi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda kıdemli avukat olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca bilmektedir.

E-Mail : doganayakal@onderhukuk.com

Zafer TUNA<br> <small>Kıdemli Avukat ve Arabulucu</small>

Zafer TUNA, 1990 İstanbul doğumludur. 2012 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Ayrıca Adalet Bakanlığı’na bağlı olarak arabulucu unvan ve siciline sahiptir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda avukat ve arabulucu olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

E-Mail : zafertuna@onderhukuk.com

Oğuzhan ÇULHA<br> <small>Avukat</small>

Oğuzhan ÇULHA, 1996 İstanbul doğumludur. 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda avukat olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce bilmektedir.

E-Mail : oguzhanculha@onderhukuk.com

Çağlar KEKEÇ<br> <small>Stajyer Avukat</small>

Çağlar KEKEÇ, 1995 Sivas doğumludur. 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak stajyer avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak faaliyet göstermektedir. 

Kübra GÖKSU<br> <small>Stajyer Avukat</small>

Kübra GÖKSU, 1995 İstanbul doğumludur. 2018 yılında İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Bu tarihten itibaren İstanbul Barosu’na kayıtlı olarak stajyer avukatlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Halen Önder Hukuk Bürosu’nda stajyer avukat olarak faaliyet göstermektedir. Yabancı dil olarak İngilizce ve Almanca bilmektedir.

Hacıömer DURMUŞ<br> <small>İcra Takip Elemanı</small>

Hacıömer DURMUŞ, 1995 İstanbul doğumludur. Önder Hukuk Bürosu’nda icra takip elemanı olarak faaliyet göstermektedir. 

Şule Kader Adıgüzel<br> <small>Muhasebe</small>

Şule Kader Adıgüzel, Önder Hukuk Bürosu’nda muhasebe sorumlusu olarak faaliyet göstermektedir.

Şilan KARDAŞ<br> <small>Ofis Asistanı</small>

Şilan KARDAŞ, 1997 İstanbul doğumludur. Önder Hukuk Bürosu’nda ofis asistanı olarak faaliyet göstermektedir. 

E-Mail : onderhukuk@onderhukuk.com

Adalet Boncukcu<br> <small>Yardımcı Personel</small>

Adalet Boncukcu, Önder Hukuk Bürosu’nda yardımcı personel olarak faaliyet göstermektedir.

3WTURK CMS v8.2