Önder Hukuk ve Danışmanlık Bürosu

  • 0212 582 72 68 – 0212 582 75 34
  • [protected email address]
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

 

  

ÖNDER HUKUK, 2007 yılında Av. Zeynel ÖNDER tarafından kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren çözüm odaklı hizmet kalitesini ön planda tutan çalışma prensipleri ve kendi alanında uzman avukat kadrosu ile hizmet vermektedir. ÖNDER HUKUK, bu prensipler dâhilinde gelişimini istikrarlı bir şekilde sürdürerek ve çağın getirdiği değişiklikleri hem hukuk anlamında hem de uygulama anlamında takip ederek Türkiye'nin saygın hukuk bürolarından biri olmuştur.

Özellikle Ticaret Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, İş Hukuku, Aile Hukuku, Şirketler Hukuku, Ceza Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku alanlarında uzmanlaşmış olan ÖNDER HUKUK çalışma alanlarını da genişletmekte ve tüm alanlarda hem yerli hem yabancı müvekkillerine ihtiyaç duydukları konularda avukatlık ve danışmanlık hizmetlerini en pratik ve çözüm odaklı yollarla sunmaktadır. Yine ÖNDER HUKUK Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında müvekkillerine hukuki ve talep edilmesi halinde IT desteği sunmakta, uyum sürecini yürüterek gerekli prosedürleri yerine getirmektedir.

Her şeyin hızla değiştiği dünyamızda; hukukun konusu olan ilişkiler ve bunları düzenleyen kanunların da değişimini takip ederek, müvekkillerine doğru çözüm ve desteğin sunulması ana hedef olup, bu doğrultuda hizmetlerini geliştirmektedir.

3WTURK CMS v8.2